Jízdní řády autobusů Student Agency

Student Agency Žlutý autobusJak vyhledávat na portále IDOS, jak hledat zvlášť spoje autobusové a vlakové, nebo kterak oba tyto „kanály“ kombinovat, to vše jsme si již v základu ukázali a po přečtení několika článků na tomto webu byste měli být schopni vyhledat v podstatě jakýkoliv spoj v rámci České republiky. Dnes se podíváme na trochu speciální případ ve vyhledávání autobusových linek, konkrétně na společnost Student Agency a jízdní řády jejich žlutých autobusů. Nejen, že je lze také bez problémů vyhledávat, ale máte dokonce více možností, než např. u spojů ČSAD.

Jízdní řády Student Agency na portále IDOS

První z možností je vyhledání tradiční cestou na portále IDOS Jízdní řády, kde se v tomto případě vyhledání nikterak neliší od běžného hledání autobusových spojů. Pokud totiž vyhledáváte autobusy, nebo spoje obecně, jsou do výsledků zařazeny linky všech dopravců, Student Agency nevyjímaje. Je zde ale jedna podstatná nevýhoda, pokud víte, že chcete cestovat právě žlutým autobusem Student Agency. Ve vyhledání tuto skutečnost nejde nijak specifikovat a proto je nutné probrat se jednotlivými výsledky a podívat se, které z vyhledaných linek zajišťuje právě tato společnost.

Chcete cestovat se Student Agency? Pak vyhledávajte přímo v jejich jízdních řádech

Pokud jsme si zde již mnohokrát ukázali, že vyhledávání na portále IDOS je rychlé a jednoduché, dá  se to samé říci také o vyhledávání na internetových stránkách Student Agency, které najdete na adrese www.studentagency.cz. Hned na úvodní stránce v pravé horní části najdete obdélníkovou část, která je vyhrazena rychlému vyhledání letenek, jízdenek, ubytování a dalších služeb, které firma poskytuje. Nás bude zajímat pouze vyhledání v jízdních řádech autobusových spojů, podívejme se tedy, jak na to:

Jak vyhledávat odjezdy autobusů na Studentagency.cz – návod krok za krokem

 1. na webu www.studentagency.cz v levé horní části kliknout na záložku „jízdenky
 2. zobrazí se okno s nadpisem „Online rezervace jízdenky„. Zde nyní vybereme „odkud“ a „kam“ chceme se Student Agency cestovat
 3. následně vybereme „datum“ a věk z políčka „cesující
 4. stiskneme tlačítko „VYHLEDAT
 5. po chvíli načítání se již otevře nové okno s kompletním jízdním řádem pro daný den a zvolenou trasu.

Jak se orientovat ve výsledcích vyhledávání

Vyhledaný jízdní řád pro daný den je velice přehledně zobrazen v tabulce a v tomto nelze společnosti Student Agency vytknout vůbec nic. Zobrazeno je vše, co můžete potřebova, ale zároveň nic navíc, co by při čtení výsledků zbytečně rušilo. U každého spoje se dozvíte aktuální počet volných míst, je možné také detailní zobrazení autobusu pro zjitění o která sedadla se přesně jedná. Samozřejmostí je také zobrazení filmu, který se při konrétní cestě bude promítat.

V některém z dalších článků si ukážeme, jak si rezervovat konkrétní místo ve vybraném spoji s použitím jízdních řádů Student Agency a řekneme si také, jaké jsou rozdíly mezi běžnou a kreditovou jízdenkou, jak kreditovou jízdenku získat a kolik pak při cestování žlutými autobusy Student Agency můžete ušetřit.

Be Sociable, Share!

Mohlo by Vás také zajímat:

Příspěvek byl publikován v rubrice Jízdní řády autobusů Student Agency se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

68 komentářů u Jízdní řády autobusů Student Agency

 1. spoj Karlovy Vary terminál do Prahy se zastávkou na Bílé Hoře napsal:

  Dobrý den, asi se neumím orientovat v jízdním řádu, ale potřebuji spoj na trase jak je výše uvedeno na 16.4.2011, ale nemohu nic najít

  • admin napsal:

   Dobrý den, v takovém případě je třeba hledat na portále IDOS a zvolit kombinaci „Vlaky + autobusy + MHD Brno, Ostrava, Praha“. Poté už stačí zadat Odkud: Plzeň, Terminál a do pole Kam zadat Bílá Hora – nabídne se větší množství zastávek, požadovaná je téměř dole – Bílá Hora (zastávka Praha).
   Tomuto tématu se budeme věnovat v příštím článku. V případě jakýchkoliv dalších dotazů neváhejte a pište!
   Příjemný den a šťastnou cestu.

 2. Stížnost napsal:

  V neděli dne 20.2.2011 jsem cestovala ve vašem autobude v 15.00 hodin posila z Prahy do Brna příjezd v 17.30 autobus byl bez stevardky, na to jsem přistoupila, ale nevěděla jsem , že to bude takový vrak, zastavil na benzince, jelikož jsem spala , tak jsem se vůbec nedozvěděla proč, jen jsem zaslechla něco o pěti minutách, ale bylo z toho půl hodiny bez omluvy a dalšího vysvětlení. Další spoj do Kroměříže v šest hodin mi tedy ujel a musela jsem si zavolat soukromé TAXI, které mě odvezlo domů, žádám o vrácení vynaložených finančních prostředů. Ovčačíková

  • admin napsal:

   Vážená paní Ovčačíková,
   tento web není provozován ani nikterak podporován společností Student Agency – doporučujeme Vám tedy obrátit se přímo na společnost pomocí e-mailu info@studentagency.cz, Případně na telefonním čísle 800 100 300. Kompletní kontaktní údaje pak můžete nalézt zde: http://www.studentagency.cz/o-nas/kontakty/ . Věřím, že se Vám ze strany Student Agency dostane odpovědi, neboť společnost je známá svým vstřícným přístupem ke klientům.
   Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, týkající se výlučně jízdních řádů, rádi Vám zde na něj odpovíme.
   Pěkný den, tým webu jizdni-rady.maxinfo.cz

 3. Pingback: Jak vyhledávat současně v jízdních řádech vlaků, autobusů i MHD | Jízdní řády

 4. rezarvace dvou jídzdenek napsal:

  Prosím o zujištění odjezdů autobusů Brno – Nottingham (a zpět cca po 2 dnech pobytu v Nott.) ve všední dny, trasu, zastávky, délka pobytu, cena pro seniory (t4 a 77 roků).
  Děkuji, s pozdravem Bohuslav Pivoda, Hlávkova 8, Brno

  • admin napsal:

   Dobrý den, pane Pivodo,
   tento web není provozován, ani nijak podporován společností Student Agency. Tato společnost navíc podle informací na svých internetových stránkách linku do Nottinghamu neprovozuje – její autobusy končí v Londýně. Nepomůže tedy ani vyhledání v jejich jízdním řádu. Pro cestu do Nottinghamu doporučuji např. letenku s nízkonákladovými společnostmi do Londýna (Ryanair, Wizzair z Brna), případně např. Manchasteru (BMIBaby z Prahy.) Obojí jde v ideálním případě pořídit do 5000 Kč za spáteční let pro dvě osoby, v případě letu z Brna do Londýna i výrazně levněji, pokud např. vyčkáte na nějakou akci společnosti Ryanair – ta poslední proběhla minulý měsíc a zpáteční letenka Brno – Londýn – Brno se dala pořídit i pod 1.000 Kč / osobu včetně všech poplatků. Poté je třeba dojet z Londýna (Manchasteru / …) vlakem do Nottinghamu – tady je třeba si určitě připravit nemalý obnos, stále Vás ale tato kombinace vyjde výrazně levněji, než let např. z Prahy do Nottinghamu přímo s některou z aerolinek.
   Samozřejmě, pokud někdo ze čtenářů bude znát jiné a lepší možnosti, neváhejte se o ně s panem Pivodou podělit, jistě budou existovat.
   Tyto stránky řeší primárně jízdní řády a spoje v rámci ČR, proto v tomto případě nemohu podat přesnější a především úplné informace.

 5. Dotaz na adresu nádraží napsal:

  Dnes má přijet autobus Student agensy z Prahy do Brna v++14,30 hod. Kam přijede v Brně? Díky

 6. BRNO - PRAHA RUZYN 2.5. 11 napsal:

  2.5. máme být v 5 hod.v Praze-ruzyni,odlet v 7hod,je možnost se dostat autobusem nebo vlakem,aby jsme vše chytili včas?Bude z Forence možnost odjet do Ruzeně ,aby jsme vpřed 5 byli na letišti?děkuji .Pohánková

  • admin napsal:

   Dobrý den, asi jediný spoj, který by se dal v ranních hodinách doporučit, je vlak, kerý odjíždí v 1:00 z brněnského hlavního nádraží a přesně ve 4:00 je v Praze na hlavním nádraží – odtud by bylo nutné volit taxi na letiště. Pokud vše „klapne“, budete tam kolem 4:30. Více si můžete vyhledat sami v jízdních řádech na webu idos.cz.
   Doporučuji Vám ale vyrazit do Prahy již den předem ve večerních hodinách – např. autobusem Student Agency, případně vlakem – a sehnat si na noc ubytování někde blízko letiště, odkud se pak dostanete rychle a bez přestupů MHD, případně levně taxíkem. Sám jsem to řešil dvakrát stejně – cesta z Brna do Prahy na letiště. Odlétal jsem po osmé ráno, ale stejně jsem neměl odvahu cestovat až ráno – když cestujete Brno – Praha, je rezerva jen pár hodin hodně šibeniční a za ty nervy to nestojí. I když vlak, navíc v časných ranních hodinách, by měl být ještě nejspolehlivější. Ale znáte to, často problém nastane v nejméně vhodnou dobu a stačí zpoždění a z pohodlné cesty budou rázem pěkné nervy.

 7. Prosím o radu napsal:

  Jsem důchodkyně a mám pejska.Musím platit v autobuse další plnou cenu nebo polovic za něj?Dlouho jsem nejela trasu Praha Liberec tak nevím,jak to je dnes.
  Děkuji Tomášková

  • admin napsal:

   Važená paní Tomášková, omlouvám se za čekání na odpověď. Pokud jde o cestování např. se společnosti Student Agency, zde je část jejich smluvních podmínek, řešící tento problém:
   V autobuse lze přepravovat vodící a asistenční psy (náležitě označené a s průkazem). Na vnitrostátních linkách lze zvířata přepravovat pouze bezpečně umístěna v přepravních skříňkách, klecích či taškách s nepropustným dnem.
   Takto přepravovaná zvířata jsou přepravována zdarma a cestují na klíně či pod nohama majitele.
   “ Celé znění podmínek naleznete zde: SA – smluvní podmínky přepravy autobusy.
   Pokud jde o jiné dopravce, např. ČSAD, nepodařilo se mi najít informaci o ceně, pouze to, že je možnost přepravovat ppsa klasicky na vodítku s náhubkem (ověřeno na webu ČSAD Liberec). Pro jistotu tedy doporučuji zeptat se přímo na nádraží, případně telefonicky např. na ČSAD Liberec – 482 423 111 je číslo, které uvádějí na svých stránkách.

   Šťastnou cestu!

 8. prosím o radu napsal:

  dobrý den snažila jsem se najít v jízdním řádu autobusové spojení z Mladé Boleslavi nebo z Prahy Černého Mostu do Příbrami ,ale nějak mi to nejde Příbram se mi ani neukáže můžete mi poradit jak na to předem děkuji Mikulíková

  • admin napsal:

   Dobrý den, paní Mikulíková, důvod je prostý: Student Agency bohužel nejezdí do Příbrami ani Mladé Boleslavi. Doporučuji spojení vyhledat na portále IDOS.cz, který Vám dovolí prohledat jízdní řády nejen Student Agency, ale i všech ostatních dopravců. Jistě tam spojení do Příbrami najdete. Pěkný den!

 9. Praha-Karlovy vary napsal:

  Prosím o zprávu,jak si mám zamluvit jízdenku na pondělí z Florence do Karl.Varů.jsem mimopražská.Děkuji,Hybnerová.

  • admin napsal:

   Dobrý den, Student Agency umožňuje rezervaci jízdenky online přes internet – je však nutné rezervaci do 25 minut uhradit a to platební kartou, platbu provedete přímo přes internet. Podrobnosti se dočtete na oficiálním webu Student Agency: http://jizdenky.studentagency.cz/web/dulezite-informace/nase-jizdenky.html nebo na infolince +420 841 101 101. Pokud nemáte možnost platit kartou přes internet a nemáte v blízkosti pobočku, jak píšete, je rezervace problém – doporučuji si zařídit kreditovou, nebo alespoň otevřenou jízdenku – s nimi můžete rezervaci provádět přes internet, nebo pomocí sms. Podrobnosti najdete pod uvedeným odkazem.
   Na toto téma chystáme obsáhlejší článek. Pěkný den!

 10. dotaz napsal:

  dobrý den chci cestovat se Student Agency s 8 měsíčním dítětem a zajímaly by mě podmínky, jak bude moje dítě přepraveno, a zda je možné přepravit v zavazadlovém prostoru dětský kočárek. Mnohokrát děkuji

  • admin napsal:

   Dobrý den, podle přepravního řádu s Vámi může Vaše dítě cestovat zdarma bez nároku na sedadlo (platí pro děti do 2 let.) Případně za poloviční jízdné na vlastním sedadle (platí pro děti do 15 let.) Doporučuji smluvní přepravní podmínky Student Agency, kde najdete výše zmíněné.
   Informace o přepravě dětského kočárku si můžete přečíst v této odpovědi na dotaz z minulého týdne.
   Ještě pro jistotu zdůrazňuji, že nejsme portálem Student Agency, ani žádného jiného dopravce, takže aktuálnost všech informací doporučuji před cestou ověřit v aktuálních přepravních podmínkách, nebo na infolince Student Agency: 800 100 300.
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 11. Dotaz napsal:

  Dobrý den , chtela bych cestovat se Student Agency. A mám dotaz na to , že bych chtela jed trasu Vrútky – Praha Florenc a nevím odkud to odjíždí z Vrútok . Dekuji

 12. Anna Mílová Jaroměř napsal:

  dobrý den,prosím potřebovala bych vědět jak se mám registrovat jako cestující ze Student Agency když mě je 57 roků a memu příteli 48 roků a chceme jet zítra z Hradce Králové do Prahy na černý most a chceme si zaregistrovat vstupenky na ranní cestu v 8.15 hodin,nevím co znamenají zkratky EVRO 26,ISIC,ITIC předam děkuji za odpověď Mílová Anna Jaroměř.

  • admin napsal:

   Dobrý den paní Mílová,
   ve Vašem případě se jedná o cestující „Dospělý >26.“ EURO 26 je průkaz mladých do 26 let, ISIC je karta vydávaná studentům a ITIC je mezinárodní učitelský průkaz, příslušné tarify tedy slouží pro držitele některého z těchto průkazů.
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 13. Pingback: Autobusy Student Agency: zjistěte si nástupní stanici ve Vašem městě | Jízdní řády

 14. dotaz napsal:

  chtěla bych jet Váším autobusem z Ostravy do Jihlavy jede přimej autobus ,nebo musím přesedat v Brně a kde tam na další autobus do Jihlavy ?? děkuji za odpověd

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   předně musím zdůraznit, že náš web není provozován Student Agency – oficiální stránku najdete na adrese http://www.studentagency.cz. K Vašemu dotazu: některé linky jezdí z Ostravy do Jihlavy bez přestupu, je jich ale jen několik za den, další variantou je pak jet do Brna a odtud jiným autobusem do Jihlavy. V Brně vše přijíždí i odjíždí z jednoho nádraží, kde najdete jen žluté autobusy, takže Váš autobus najdete bez problémů. Vše si můžete vyhledat online v jízdních řádech na oficiálním webu, případně Vám doporučuji infolinku společnosti +420 841 101 101, nebo e-mail express@studentagency.cz.
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 15. lopauerova napsal:

  dobry den,chci se zeptat zda jede autobus i do spanelska,potrebovala bych do valencie,ale muze byt i nekam pobliz,cena? dekuji

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   do Španělska autobusy Student Agency bohužel nejezdí, proto doporučujeme zvolit spíše leteckou dopravu s některou nízkonákladovou společností. Např. Wizz Air létá z Prahy do Barcelony i Madridu a letenka se dá pořídit velice levně, pokud ji koupíte s dostatečným předstihem. Většinou to znamená několik měsíců před plánovanou cestou a zpáteční letenku můžete takto mít pod 2400 Kč včetně všech poplatků, což je cena srovnatelná s autobusovou jízdenkou do podobně vzdálených oblastí a pokud jde o autobusové jízdenky do Barcelony od jiných dopravců, bývá cena i vyšší. Navíc pro leteckou dopravu jednoznačně hovoří délka cesty, která Vám včetně všech procedur a nutné rezervy v Praze zabere cca 4 až 6 hodin (z toho samotný let 2,5 hodiny,) na rozdíl od 24 až 26 hodin, které spolkne samotná cesta autobusem
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 16. Ivana Kreuzwieserová napsal:

  Dobrý den.Mám deseti měsíční holčičku a chci s ní jed k rodičům doPrahy.Proto bych se chtěla zeptat jak je to u vás s cestováním takhle malých dětí.Můžu mít malou u sebe na klíně?Děkuji za odpověď.Hezký den s pozdravem.

  • admin napsal:

   Dobrý den paní Kreuzwieserová,
   dle přepravního řádu žlutých autobusů Student Agency lze přepravovat dítě od 0 do 2 let na vnitrostátních linkách bez nároku na sedadlo zdarma, znamená to tedy, že Vaši holčičku na klín vzít můžete, neměl by to být problém. Předpokládám, že cestujete v rámci ČR a ne např. ze Slovenska, neboť pak by to dle výkladu možné nebylo.
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 17. Niklová napsal:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat na cestu Praha Plzeň 7.10.2011 a zpět 8.10.2011 Plzeň Praha. Zda je možné použít nabízenou jízdenku tam i zpět a kolik stojí. Také v pátek 7.10. pojedeme v 18.00 z Plzně 8.10.2011 do Prahy. Také ,zda je sleva pro skupinu 8 lidí. Jedná se o 5 dětí(studentů) do 15 let a 2 studenti do 18 let a 1 dospělý. Ještě jsem se chtěla zeptat,co je otevřená jízdenka. Také zda si musím koupit lístek jen přes internet nebo by stačilo přímo v sobotu v autobuse. děkuji za odpověď.

  Niklová

  • admin napsal:

   Dobrý den paní Niklová,
   jedna cesta, tedy Praha – Plzeň, nebo Plzeň – Praha, přijde studenta do 15 let na 50 Kč, studenta do 18 let a dospělého na 100 Kč. Zpáteční jízdenky je možné zakoupit rovnou, na cenu to nebude mít žádný vliv, skupinová sleva zde také není.
   Otevřenou jízdenku si můžete koupit na kterémkoliv prodejním místě Student Agency, tato jízdenka není na konkrétní autobusovou linku ani datum – můžete s ní cestovat kdykoliv a kamkoliv, samozřejmě s využitím autobusů Student Agency na vnitrostátních linkách. Jedna Otevřená jízdenka platí pro jednu cestu, rezervaci provádíte přes internet. Můžete si tedy zakoupit např. otevřenou jízdenku za 100 Kč a poté kdykoliv zarezervovat cestu z Plzně do Prahy nebo zpět.
   Zajímavější je však Kreditová jízdenka, kterou si můžete vyřídit online na webu Student Agency a poté vyzvednout na některém kontaktním místě. Vyřízení je zdarma a na Kreditovou jízdenku si poté jen nabíjíte kredit, např. bankovním převodem, kreditní kartou online, nebo vkladem hotovosti na prodejním místě S.A. a rezervujete cesty přes internet. Navíc máte s Kreditovou jízdenkou slevy na jízdné jak pro dospělé nad 26 let, tak pro mládežníky do 26 let, na trase Praha – Plzeň je cena jízdného s Kreditovou jízdenkou 85 Kč, místo původních 100 Kč. Pro děti do 15 let zůstává jízdné vždy 50 Kč.
   A k Vašemu poslednímu dotazu, lístek můžete koupit jak přes internet, tak až osobně před cestou (v autobuse se neprodává, je nutné jej zakoupit ve stánku – prodejním místě před odjezdem.) Doporučuji ale zakoupit jízdenky předem, tím spíše, že Vás cestuje 8, neboť se může stát, že v autobuse již nebude tolik volných míst.
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 18. Roman Švagr napsal:

  Dobrý den rád bych se optal kolik vyjde cesta autobusem z Prahy do Třince nebo nejbližšího okolí ,pro dvě dospělí osoby a dvě děti do 13 .let a případně kde zakoupit místenky. Děkuji za odpověď,přeji krásný den.

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   do Třince autobusy Student Agency bohužel nejezdí, doporučuji Vám např. cestu žlutým autobusem, nebo vlakem Regio Jet do Ostravy a odtud poté jiným spojem do Třince. Např. vlakem Regio Jet od Student Agency můžete cestovat z Prahy do Ostravy za 3 hodiny a 33 minut za cenu 295 Kč, nebo ještě levněji s kreditovou jízdenkou, jízdenka pro dítě do 13 let Vás vyjde na 147 Kč. Autobus je o něco dražší a především jede déle. Z Ostravy do Třince se pak dá dojet např. vlakem s Českými Drahami za 65 Kč, cesta trvá přibližně hodinu. Další možností je přímá cesta vlakem ČD, můžete jet bez přestupu z Prahy až do Třince, avšak cena je podstatně vyšší a to 493 Kč. Ty nejlepší spoje si snadno vyhledáte podle našich návodů v jízdních řádech IDOS.
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 19. Jaroslava Hlaváčová napsal:

  Dobrý den,
  chceme cestovat v noci z 29. na 30 října z Prahy do Brno v 0,30 hod letního času. Hodiny se vrátí o hodinu zpět. Pojede autobus kdy?
  Děkuji za odpověd.

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   jelikož čas se o hodinu zpět posouvá až ve 3:00, v 0:30 bude ještě platit letní čas a proto, logicky, by měl autobus Student Agency vyjíždět ještě podle platícího letního času. Stejně tak příjezd do Brna je dle jízdního řádu plánován na 2:50, což odpovídá stále ještě letnímu času.
   Pro jistotu jen připomínám, že nejsme oficiálním webem Student Agency, ale pouze nezávislými stránkami s informacemi o jízdních řádech a cestování po ČR, proto Vám pro 100% ověření jakýchkoliv informací doporučuji kontaktovat Student Agency, např. na infolince 841 101 101.
   Pěkný den a šťastnou cestu do Brna!

 20. Pingback: Jízdní řády autobusů Student Agency – nový rezervační systém | Jízdní řády

 21. Jan Divis napsal:

  Prosím o sdělení odjezdu autobusu z Norimberka do Plzně ,v pátek 28.10.V kolik odjíždí a v kolik je v Plzni.Prosím také cenu a také v EUrech.Moc děkuji Diviš

  • admin napsal:

   Dobrý den pane Diviši,
   omlouvám se Vám za pozdní reakci, přestože odpověď již neposlouží Vám, uvedu ji alespoň nyní pro případné další zájemce o cestu autobusem Student Agency z Pzně do Norinberku. Autobus vyjíždí ze stanice Plzeň, CAN v 1:15 ráno a do stanice Norimberk, ZOB, Banhofstrasse přijíždí ve 4:15. Jedna cesta (nikoliv zpáteční jízdenka) stojí 850 Kč (základní jízdné pro dospělé.) Jedná se o autobusovou linku mezi Plzní a Amsterodamem.

 22. jindřich olšanský napsal:

  Mohl by mi někdo laskavě vysvětlit, proč ma stránce „jízdní řády autobusů student agency“ je napsáno spoustu „pitomostí“, ale jizdní řády tam prostě nejsou? Nebo je to jinak? Nebo ty kecy jsou jízdní řády? Proč tam jsou odkazy, které v podstatě nikam nevedou (a pokud ano, tak např. k jiné společnosti?).

  • admin napsal:

   Dobrý den pane Olšanský,
   pokud se lépe podíváte na tento článek, najdete v něm vše potřebné, včetně odkazu na oficiální stránky Student Agency, kde můžete jízdní řády vyhledávat. Dále v článku najdete základní návod, jak toto hledání provést. Tolik ke smyslu textu výše, vše je také uvozeno odpovídajícími podnadpisy v článku.
   Pokud máte zájem vyhledávat v jízdních řádech autobusů Student Agency a rovnou si jízdenky rezervovat, doporučuji Vám přejít přímo na rezervační systém jizdenky.studentagency.cz na oficiálním webu společnosti.
   Pěkný den!

 23. Myšková Marie napsal:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda by bylo možné cestovat společností Student agancy do Dubnice nad Váhom nebo poradit nějakou cestu z Prahy,která by byla možná.Zároveň se chci zeptat zda mohou se společností cestovat duchodci držitelé ZTP a kolik by cesta pokud by šla nějak skloubit stála.Děkuji za odpověď.

  • admin napsal:

   Vážená paní Myšková,
   přímo do města Dubnica nad Váhom autobusy Student Agency nejezdí, jezdí ale do Trenčína, odkud se do Dubnice snadno dostanete autobusem (cca půl hodiny) i vlakem (20 minut.) Pokud potřebujete vyrazit brzy, dá se takto jet např. z Florence v 6:00 autobusem Student Agency, v Trenčíně jste 11:15 a 11:25 odtud jede linkový autobus do stanice Dubnica n.Váhom,,SPŠ MHD, kde jste v 11:58 (tento linkový autobus jede denně kromě neděle, spoj Student Agency jede denně.)
   Jízdenka se Student Agency stojí 330 Kč za jednu cestu, při koupi zpáteční jízdenky ušetříte 20 Kč. Pro držitele průkazu ZTP ani seniory se na této trase sleva neposkytuje.
   Pokud budete mít další dotazy, případně Vás zajímá spoj v konkrétní hodinu či den, napište upřesňující dotaz a my se pokusíme poradit. omlouváme se také za delší čekání na odpověď.
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 24. Petr Tomančák napsal:

  Dobrý den chtěl bych se informovati o 3 spojích z Frýdku-Místku. 1 spoj do WIEN I nternational airport na cenu a délku cesty 2 spoj do Frankfurtu na International airport cena a délka cesty a 3 spoj do Warshavy na letiště cena a délka cesty Děkuji mnohokrát Tomančák

  • admin napsal:

   Dobrý den pane Tomančáku,
   autobus Student Agency Frýdek-Místek – Vídeň, letiště Schwechat: 485 Kč, délka je 5,5 nebo 6,5 h. Přestupuje se v Brně.
   spoj na Letiště Frankfurt: 1905 Kč, výjezd 18:15, příjezd 6:35, na trase jsou 3 přestupy, část cesty je realizována vlakem Student Agency (Regio Jet.)
   Do Polska autobusy Student Agency nezajíždějí, takže je nutné zvolit autobus, či vlak jiné společnosti (jen pro představu, vlakem z Frýdku-Místku do Varšavy dojedete s přestupem v Ostravě za přibližně hodinu a půl, více zjistíte v jízdních řádech IDOS.)
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 25. Vláďa V. napsal:

  Ahoj – jezdím se společností Student agency pravidelně několik let do Švýcarska a nemohu si stěžovat na služby této společnosti. Jsem spokojeným zákazníkem pana Jančury. Ať se mu daří a mnoho šťastných kilometrů jak po silnici tak na kolejích :)

 26. Andrea napsal:

  Dobry vecer,chci cestovat z Brna do Kosic,ale nemuzu najit vase spoje a kolik by stala jizdenka tam i zpet pro me a 8leteho syna?

  • admin napsal:

   Dobrý večer Andreo,
   za zpáteční cestu autobusem Student Agency na trase Brno – Košice zaplatíte za sebe i Vašeho syna dohromady 796 Kč. Autobusy vyrážejí několikrát denně, doporučuji Vám vyhledat si spoj přímo na požadované datum na oficiálních stránkách společnosti, interaktivní jízdní řád se stále aktuálními daty a informacemi o počtech míst v jednotlivých spojích najdete na adrese jizdenky.studentagency.cz. Doporučuji Vám si zde spoj nejen vyhledat, ale také rovnou zarezervovat místa a zakoupit jízdenky.
   Pěkný večer a šťastnou cestu!

 27. Ivana napsal:

  Dobry den, chcem sa informovat o spojoch co sa tyka slovenska. Z olomouca do Bardejova, alebo z Hranic na Morave do Bardejova. Dakujem za odpoved

  • admin napsal:

   Dobrý večer Ivano,
   podle jízdních řádů Student Agency na oficiálním webu společnosti spoj Hranice – Bardejov není k dispozici, mezi Olomoucí a Bardejovem je pak možnost cestovat s přestupem v Brně a to následovně:
   spoj jede pouze v pondělí, středu a pátek
   vždy odjezd žlutým autobusem v 19:40 z hlavního nádraží v Olomouci
   příjezd do Brna ve 20:45
   z Brna odjezd 22:40 dalším autobusem Student Agency
   příjezd do Bardejova v 6:00 ráno
   Doporučuji Vám vyhledání a rezervaci požadovaného spoje v jízdních řádech autobusů a vlaků Student Agency na adrese jizdenky.studentagency.cz.
   Přeji Vám pěkný večer a šťastnou cestu!

 28. bimbo napsal:

  ja jsem chtel bych zitra do berlin v kolik odjezd

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   do Berlína odjíždějí z Prahy zítra, tedy 29.2.2012, dva autobusy Student Agency. Jízdní řád stanovuje jejich odjezd na 7:30 a 17:30. Ve spojích je zatím dostatek volných míst, přesto doporučuji rezervovat sedadlo a zakoupit jízdenku ještě nyní přes internet, jen tak budete mít 100% jistotu, že se na palubu autobusu dostanete. Dle jízdních řádů trvá cesta z Prahy do Berlína na palubě autobusu Student Agency 5 hodin (resp. 4:45 u večerního spoje.)
   Štastnou cestu!

 29. petr navrat napsal:

  Dobrý den,hledám spojení do holandska (Enschede,Amsterdam)asi tak od 14.července,nebo do Stuttgartu.Děkuji za odpověd

  • admin napsal:

   Dobrý den pane Návrate,
   Do Enschede ani Stuttgartu autobusy Student Agency dle jízdního řádu na oficiálních stránkách nejezdí.
   Zbývá tedy Amsterdam, např. v týdnu od 4.6.2012 jede přímá linka Praha Florenc – Amsterdam denně, tedy od pondělí 4.6. do neděle 10.6., odjezd je ve 23:00 a příjezd 15:20 následujícího dne.
   Cena při nákupu first minute jízdenky je 950 Kč za jednu cestu (jízdenku musíte zakoupit minimálně 30 dní předem a nejde ji stornovat ani dodatečně změnit termín cesty.)
   V ostatních případech je cena dle aktuálního jízdního řádu 1750 Kč opět za jednu cestu autobusem Praha – Amsterdam.
   Pro rezervaci a zakoupení jízdenky navštivte některé z prodejních míst, nebo můžete vše provést online na oficiálních stránkách společnosti, např. dle našeho návodu pro práci s jízdními řády Student Agency pro autobusy i vlaky.
   Pěkný den a šťastnou cestu!

 30. Jana Šimonková napsal:

  Dobrý den,
  v sobotu se chystám jet z Olomouce do Brna. Chtěla jsem vědět, jestli můžu jet autobusem student agency i bez předchozí rezervace, a kde přesně má zastávku v Olomouci u vlakového nádraží?
  Děkuji J. Šimonková

  • admin napsal:

   Dobrý den paní Šimonková,
   předchozí rezervaci Vám velmi doporučuji – nebude-li v autobuse místo, nevezmou Vás – se Student Agency není možné jezdit „na stojáka“ z pochopitelných bezpečnostních důvodů.
   Nástupní místa se dají snadno vyhledat na stránkách dopravce zde podle našeho návodu.
   Stanoviště v Olomouci najdete konkrétně pod tímto odkazem – je tam více fotek a myslím, že jsou dobře popsány.
   Pěkný den a šťastné cestování!

 31. Brožková Vlasta napsal:

  Dobrý den,zajímalo by mě,zda nedělám něco špatně,protože mi nejde otevřít okno kalendáře pro návrat při hledání vlaku Student Agency.Děkuji za odpověď.

  • admin napsal:

   Dobrý den paní Brožková,
   je třeba zvolit, že chcete hledat zpáteční spojení – nad políčkem Z: označte možnost Zpáteční. (Pokud je označena možnost Jednosměrná, nejde zpáteční spojení vyhledat a nejde ani otevřít kalendář.)
   Pěkný den a šťastné hledání!

 32. Josef Stupka napsal:

  Dobrý den,
  prosím o informaci zda lze s Vaší společností cestovat ze Zlína do Prahy a zpět, zda popřípadě ještě platí tzv. otevřené jízdenky.
  Děkuji za odpověď, s pozdravem,

  Josef Stupka

  • admin napsal:

   Pěkný den pane Stupko,
   jen pro pořádek, toto nejsou stránky Student Agency, ty najdete na studentagency.cz. Rád Vám ale odpovím. :)
   S touto společností je stále možné cestovat na trase Zlín – Praha, stejně jako Zlín – Brno. Jen je obsluhována spoji s přestupem v Olmouci (do Olomouce autobusem, z Olomouce do Prahy pak vlakem RegioJet.)
   Otevřené jízdenky společnost stále nabízí.)
   Pěkný den a pohodlné cestování!

 33. Eva napsal:

  Chtela bych se dostat z Ostravy do curychu nejkratší cestou děkuji za odpověd

  • admin napsal:

   Dobrý den paní Evo,
   Student Agency provozuje pravidelnou autobusovou linku Praha – Curych, odjezd je denně ve 23:00 z Florence a příjezd do Curychu v 9:05 ráno následujícího dne. Cena za jednu cestu je 1550 Kč, případně 850 Kč, pokud zakoupíte na poslední chvíli (čekání se ale nemusí vyplatit, na poslední chvíli mohou být již všechna místa vyprodaná.)
   Doporučuji Vám tedy vyhledání, rezervaci i nákup jízdenky tady jizdenky.studentagency.cz – zadejte si cestu z Ostravy do Curychu a z jízdních řádů si vyberte vyhovující spoj.
   Šťastnou cestu!

 34. Alena napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat zda st.ag. jezdí také do Polska. Ve vyhledavači jsem to nenašla.
  Děkuji Alena

  • admin napsal:

   Dobrý den Aleno,
   a hledala jste správně :) Student do Polska skutečně nejezdí.
   Zkuste třeba Eurolines (jízdní řády jejich autobusů najdete na adrese elines.cz) – jezdí z Česka do: Bialystok, Kalisz, Lodz, Ostrow Wielkopolski, Sieradz, Warszawa a Wroclaw.
   A např. do Varšavy se dostanete z Prahy i několikrát denně dalšími autobusovými společnostmi (viz IDOS – jízdní řády autobusů, Praha – Varšava.)
   Přeji Vám pěkný den!

 35. David napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestly se může autobusem student agency cestovat se psem?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>